Üretici #manakadınları

Öncelikle, çeşitli nedenlerden dolayı evlerinden çıkamayan ve ekonomik açıdan zor durumda olan kadınlarla birlikte adil ticaret ilkelerinden ödün vermeden tamamı el yapımı ürünler üretiyoruz. Birlikte çalıştığımız üretici mana kadınlarını sosyal hayata ve iş hayatına dahil etmeye çalışıp hem maddi hem de manevi anlamda yaşam kalitelerini yükseltmeyi hedefliyoruz.

Tüketici #manakadınları

El emeği ürünlerin tüketimi aşamasında tüketiciyi de sürdürülebilir ve etik moda alanında daha da bilinçlendirmeyi hedefliyoruz. Bu yüzden tüketici mana kadınlarının; satın alacağı ve hayatında yer vereceği ürünlerin, kimler tarafından, hangi şartlar altında üretildiğine ve hak ettiği değeri görmesine verdiğimiz önemi ve tüm taraflara karşı şeffaf olduğumuzu bilmelerini istiyoruz.

#doğadostu

Mana ürünlerinin üretiminde kullanılan materyallerin tamamının doğaya saygılı olması için verdiğimiz önemin yanı sıra, satılan her ürünün uzun yıllar yaşaması ve hayatın her alanında ve zamanında zevkle kullanılması için özenle çalışıyoruz.

Mana x Sürdürülebilirlik ile ilgili detaylarımıza buradan ulaşabilirsin.

Bizleri daha yakından tanımak ve bu serüvenimize şahit olmak istersen @this.is.mana adlı instagram hesabımızı takip edebilirsin, web sitemize e-posta adresini bırakarak gerçekleştirdiğimiz projelerden seni haberdar etmemizi isteyebilirsin. 

Birlikte daha nice güzel ve aydınlık günlere!

EKİBİMİZ

Ekibimiz, gönüllülerimiz ve mana kadınları…

Damla

Damla

Metin

Metin

Kubilay

Kubilay

Ezgi

Ezgi

Dilruba

Dilruba

Özgü

Özgü

Cansu

Cansu