[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”10″][vc_column_text]

Kullanım Koşulları ve Üyelik Sözleşmesi

Bu sözleşme www.thisismana.com adresinde bulunan web sitesindeki haklarınızı ve sorumluluklarınızı kapsamaktadır. Bu beyan  www.thisismana.com ‘un gizlilik politikalarını içerir.

www.thisismana.com ‘u ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız. Bizimle paylaştığınız bilgiler sizleri yeniliklerden haberdar edebilmemiz için tarafımızdan kullanılabilir. Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, www.thisismana.com gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

  • www.thisismana.com adresine üye olurken verdiğiniz bilgiler kesinlikle üçüncü şahıs ve firmalar ile paylaşılmaz / satılmaz.
  • www.thisismana.com adresinden alışveriş yapmak için üye olmanıza gerek yoktur.
  • www.thisismana.com adresinden aldığınız ürünler için, ödeme yaparken verdiğiniz hiçbir ödeme bilgisi sistemimizde daha sonradan kullanılmak üzere kayıt edilmez / yedeklenmez. Sadece ödeme esnasında kullanılır ve girdiğiniz bilgiler silinir.
  • Bize danışmak veya bilgi almak istediğiniz bir konu olursa iletişim sayfamızdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]