[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Teslimat Süreci

Sipariş talebin tarafımıza ulaştıktan sonra, en fazla 7 (yedi) iş günü içerisinde istediğin ürün anlaşmalı kargo firmasına verilir. Kargoya teslim edildikten sonra, yoğunluk, uzaklık gibi nedenlere bağlı olarak en fazla 14 (on dört) iş günü içerisinde belirttiğin adrese ulaştırılacaktır.
Bu süre içerisinde, siparişin durumu hakkındaki bilgilendirmeler paylaştığın e-posta adresi üzerinden sana gönderilecektir.

İptal Süreci

Sipariş eline ulaştıktan sonra en fazla 14 (on dört) gün içerisinde, aşağıdaki iade formunu doldurarak veya hello@thisismana.com adresine sipariş bilgilerini ve iptal nedenini belirten bir e-posta göndererek iptal etme hakkına sahipsin.
İptal talebinle birlikte ürünü tekrar satılabilir, zarar verilmemiş bir şekilde paketleyip tarafımıza ilettikten sonra 15 (on beş) gün içerisinde yaptığın ödeme sana iade edilecektir.

İade Süreci

Ürünü kargo görevlisinden teslim almadan önce, paketin hasarsız ve sağlam olduğundan emin olmalısın. Aksi halde, ürün iadesi veya değiştirilmesi mümkün değil.

14 (on dört) günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları varsa ürünle birlikte hediye edilen diğer ürünleri eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Cayma hakkının kullanılmasını ve bilginin ulaşımını takip eden 15 (on beş) gün içerisinde ürün bedeli Alıcı’ya ödediği şekilde iade edilir. Ürün Satıcı’ya iade edilirken, ürün teslimi sırasında Alıcı’ya ibraz edilmiş olan orijinal faturanın da iade edilmesi gerekmektedir. İade kargo bedeli Satıcı’ya aittir. Ürünle beraber iade edilecek olan faturanın iade bölümü doldurularak ve Alıcı tarafından imzalanarak iade edilecektir.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

İade Talebi

[/vc_column_text]


    [/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]